Prekių katalogas
Atgal
Visos kategorijos

Apie mus

UAB "Mes ir mūras" - sėkmingai savo veiklą 1993 metais pradėjusi įmonė.


Tikslas – klientams siūlyti pačios geriausios kokybės ir naujausiomis technologijomis pagrįstas statybines ir apdailos medžiagas. Siekiame tapti vieni geriausių savo srities specialistų, siūlydami klientams pilną prekių paketą, palankias atsiskaitymo sąlygas ir lanksčius terminus. Didelis dėmesys įmonėje teikiamas naujausioms technologijoms bei ekologiškumui.


Kokybė - tiekti tik kokybiškas prekes ir profesionalias paslaugas. ,,Mes įsitikinę, jog investuodami į žmones ir jų žinias, investuojame į geresnę verslo ateitį”, – tokia įmonės vadovų nuostata.


Ilgalaikiškumas - Esame pasirengę iššūkiams, greitai ir lanksčiai prisitaikome prie rinkos pokyčių. Siekiame, kad bendravimas būtų darnus ir ilgalaikis. Susidūrę su nesklandumais, juos sprendžiame protingai, kruopščiai ir operatyviai. Aktyviai ieškome naujų idėjų ir geriausių sprendimų jas įgyvendinant. Siekiame, kad mūsų bendrovė taptų rinkos lydere, kuri skatina sveiką konkurenciją bei kelia prekių ir paslaugų tiekimo kokybės standartus.


Didžioji prekių dalis - tiesiai iš gamintojų, tad klientams galime pasiūlyti itin patrauklias kainas. Nuolat stebime prekių judėjimą tiek savo lentynose, tiek rinkoje. Reguliariai pateikiame naujus specialius pasiūlymus, įvairias akcijas, reklamuojame prekes žiniasklaidoje, vykdome seminarus.


UAB "Mes ir mūras" - siekia ir toliau išlaikyti savo pranašumus rinkoje: profesionalų personalą, didelį siūlomų prekių asortimentą, platų klientų ratą bei optimalų klientų aptarnavimą.